Wiertarki Wielowrzecionowe - Akcesoria

Podtrzymka do wiercenia w lini

Przyrząd pozwalający na szybkie i dokładne wiercenie elementów dłuższych niż zakres roboczy maszyny w linii (np. bok szafy) bez użycia przykładnicy. Zalecamy zakup 2 sztuk (na dwie strony).

WIĘCEJ

Przyrząd do wiercenia ramek 45 oraz 90

Przyrząd pozwalający na szybkie wiercenie elementów pod kątem 45 lub 90 stopni. Zastosowanie tego dodatku ułatwia nawiercenie elementów typu ramiaki lub łózka-domki itp.

WIĘCEJ

Ogranicznik liniału

Pozwala nam na precyzyjne bazowanie obrabianego elementu.

WIĘCEJ

Docisk pneumatyczny

Dzięki dodatkowemu dociskowi uzyskamy większy nacisk na materiał, a co za tym idzie jego stabilność podczas procesu wiercenia. Zalecamy jego stosowanie w przypadku używania więcej niż polowy dostępnych wierteł przy poziomym ułożeniu agregatu lub elementach wielkogabarytowych.

WIĘCEJ

Podkładki do podnoszenia docisku do 130 mm

Dzięki kompletowi podkładów możemy zwiększyć ponad dwukrotnie wysokość obrabianego elementu z 70 mm do 130 mm. Zalecane do produkcji mebli typu łóżka, łóżeczka, stoły.

WIĘCEJ

Organizer na wiertła (narzędziownik)

Organizer na wiertła - aby Twoje wiertła i narzędzia były uporządkowane i zawsze pod ręką

WIĘCEJ

Uchwyt na liniały

Uchwyt przeznaczony do pionowego mocowania liniałów (brak śrub w zestawie). Pozwala na utrzymanie przykładnic zawsze pod ręka i zapobiega ich uszkodzeniu.

WIĘCEJ

Ogranicznik do długich elementów

Ograniczniki wspomagają utrzymywanie paneli w jednej linii co przekłada się na dokładniejsze wiercenie. Stosowany jest w przypadku wiercenia przelotowego w maszynie. Pozwala na precyzyjne bazowanie materiału, który wychodzi poza blat roboczy.

WIĘCEJ

Uchwyt na przykładnicę boczną

Dodatek do samodzielnego montażu. Wymaga przygotowania otworów montażowych. Można przymocować go zarówno do wiertarki lub ściany, szafie itp, tak aby przykładnice znajdowały się w ergonomicznym i bezpiecznym miejscu. Zestaw nie zawiera śrub montażowych.

WIĘCEJ

Cyrkiel

Służy do szybkiego i dokładnego ustawienia dwóch ograniczników bocznych na stole roboczym w celu uzyskania idealnej równoległości.

WIĘCEJ

Wskaźnik równoległości – 500 mm

Przyrząd pozwala na równoległe ustawienie tylnego liniału względem płaszczyzny roboczej blatu. Utrzymanie tego parametru zapewnia precyzyjne bazowanie materiału i zachowanie równoległości wierceń względem krawędzi materiału.

WIĘCEJ
poprzednia 1 2 następna