Nasze oddziały:

Maggi Polska

Maszyny i urządzenia Maggi – Engineering są dostępne na polskim rynku od niemal 20 lat, gdzie zdążyły już zdobyć uznanie i zaufanie wśród małych, średnich i dużych zakładów obróbki drewna. Przez ten czas wiele rodzimych firm zajmowało się sprzedażą wybiórczych modeli maszyn włoskiego producenta. Jednakże, wraz ze wzrostem popularności marki, znacząco wzrósł popyt na części zamienne oraz fachowe, ukierunkowane doradztwo.

W trosce o zapewnienie Klientom jak najbardziej profesjonalnego serwisu i opieki posprzedażowej, w 2010 roku utworzyliśmy firmę Maggi – Polska. Jej zadaniem jest stworzenie jednolitej sieci sprzedaży wraz z punktami ekspozycyjnymi, jak również z dostępnymi w danym regionie kraju doradcami oraz serwisantami. Dzięki temu pracujące w Polsce maszyny i urządzenia marki Maggi – Engineering, dzięki profesjonalnej opiece serwisowej, będą wydajnie pracować przez wiele lat.

Obecnie nasza sieć sprzedaży składa się z 6 punktów mieszczących się w Jordanowie, Lublinie, Stalowej Woli, Sierakowicach, Wodzisławiu Śląskim, oraz k. Jarocina. Reprezentację naszej firmy zaznaczamy także podczas wiodących targów branżowych, gdzie również zapraszamy.


Zapraszamy do współpracy!

 

Kontakt z nami