Nasze oddziały:

Fabryka

Świętująca w 2013 roku 50-lecie swojego istnienia spółka Maggi Engineering swoją działalność rozpoczynała 1963 roku we Florencji, we Włoszech, jako producent profesjonalnych podajników do maszyn. Urządzenia te szybko stały się znane na całym świecie. W latach 1976 - 1983, na skutek dynamicznego rozwoju produkcji, firma dwukrotnie zmieniła swoją siedzibę z małego biura - docelowo na duży zakład produkcyjny w miasteczku Certaldo, gdzie do dziś prowadzi swoją działalność zatrudniając 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

W latach 90-tych zakład rozpoczął produkcję i rozwój własnej linii wiertarek, które stały się głównym produktem przedsiębiorstwa. Od 3 lat firma wiele inwestuje w doskonalenie tych obrabiarek, aby nie tylko utrzymać silną pozycję w segmencie tego typu maszyn, ale by osiągnąć wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo Maggi – Engineering jest dziś uznanym producentem posuwów do frezarek, okleiniarek, a także pił radialnych.

Mając na uwadze ogromne znaczenie odpowiedzialności społecznej, firma Maggi–Engineering stosuje standardy SA8000, ukierunkowane na stosowanie przejrzystych zasad zarządzania zasobami ludzkimi.


Idąc od lewej: kadra zarządzająca, doradcy handlowi, montażyści, inżynierowie oraz serwisanci.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% produkowane we Włoszech. Poniższy film prezentuje wybrane etapy procesu produkcji oraz montażu maszyn MAGGI-ENGINEERING w tym:

  • POSUWY DO FREZAREK
  • WIERTARKI WIELOWRZECIONOWE
  • PIŁY RADIALNE
  • OKLEINIARKA PROSTOLINIOWA 3/50

 

 

Zobacz także: