Nasze oddziały:

Kompaktowa i niezawodna

 

Okleiniarka Maggi 3/50 jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie klientów małych i średnich zakładów stolarskich jeśli chodzi o kompaktową, niezawodną i precyzyjną okleiniarkę.

 

 Maszyna jest podobna funkcjonalnością do wielu odpowiedników w tym segmencie jednak posiada kilka udoskonaleń niespotykanych u konkurencji.

W pierwszej kolejności zwraca uwagę stół prowadzący wykonany w całości z pogumowanych rolek co zapewnia doskonałe prowadzenie, brak tarcia i bezpieczeństwo delikatniejszych laminatów i fornirów. Inżynierowie z Maggi wykazali wiele staranności jeśli chodzi o bezpieczeństwo coraz droższego  materiału do produkcji mebli, dlatego w standardzie mamy do dyspozycji kopiały talerzowe przy frezowaniu naddatku okleiny z góry i z dołu. Frezy można dostosowywać niezależnie do grubości obrzeża i wysokości płyty co daje państwu nieograniczoną swobodę jeśli chodzi ustawienia. Zastosowano tu silniki wysokoobrotowe o szybkości 12 000obr/min co zapewnia idealne frezowanie nadmiaru obrzeża. Prędkość taka jest stosowana w wysokiej klasy okleiniarkach, a u konkurencji jest niespotykana. Aby zapewnić odpowiednią moc i brak oporów  podczas frezowania mamy do dyspozycji dwa silniki o mocy 0,37kW co również sprawia że jeśli chodzi o parametry techniczne okleiniarka Maggi dalece przewyższa okleiniarki w swoim segmencie. Dla zapewnienia szybkiej wymiany kleju, która jak wiemy jest kłopotliwą czynnością, zastosowano otwór od spodu zbiornika klejowego co umożliwia wylanie kleju przystosowanym do tego otworem, zamiast wyciągania od góry.

 

 


Okleiniarka Maggi 3/50 jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku jeśli chodzi o kompaktowe okleiniarki z posuwem za pomocą pasa transmisyjnego od góry. Inżynierowie z Maggi podczas projektowania postawili duży nacisk na zabezpieczenie oklejanego materiału, prostotę w obsłudze i jakość wykonywanego oklejania. 3/50 nie ma sobie równych jeśli chodzi o porównanie jakość/cena w swoim segmencie. To co u innych jest opcjonalne w Maggi jest standardem ponieważ w dzisiejszych trudnych czasach, nie można iść na kompromis w jakości i precyzji końcowego wykonania.

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz >

 

archiwum wiadomości »