Nasze oddziały:

MAGGI-POLSKA na poznańskiej DREMIE

Odwiedzający nasze stoisko klienci mieli okazję przyjrzeć się z bliska szerokiej ofercie nowych i używanych maszyn do obróbki drewna. Podczas czterech dni targowych prezentowaliśmy obrabiarki i podajniki marki MAGGI, a w tym wiertarki wielowrzecionowe oraz chwaloną za swoje funkcje i trwałość wiertarkę numeryczną EVOLUTION 1000.

Targowe wystąpienie MARDREW w Poznaniu zbiegło się z 50tą rocznicą założenia firmy MAGGI, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim. Z tej okazji na stoisku odbyły się konkursy z cennymi nagrodami. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za odwiedziny!

Fotografie

Nasza firma wzięła udział tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Nasza firma wzięła udział tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.
Podczas czterech dni targowych prezentowaliśmy obrabiarki i podajniki marki MAGGI. Podczas czterech dni targowych prezentowaliśmy obrabiarki i podajniki marki MAGGI.
Targi były okazją do spotkań z Klientami oraz ważnym momentem wymiany doświadczeń. Targi były okazją do spotkań z Klientami oraz ważnym momentem wymiany doświadczeń.
archiwum wiadomości »