Aktualności

Kompaktowa i niezawodna

Okleiniarka Maggi 3/50 jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie klientów małych i średnich zakładów stolarskich jeśli chodzi o kompaktową, niezawodną i precyzyjną okleiniarkę.

Maszyna jest podobna funkcjonalnością do wielu odpowiedników w tym segmencie jednak posiada kilka udoskonaleń niespotykanych u konkurencji.

WIĘCEJ

Dni Otwarte Lazzoni Group 2020

DNI OTWARTE LAZZONI GROUP 2020 Dnia 10 oraz 11 września 2020r w firmie Lazzoni Group odbyły się Dni Otwarte. Również firma Maggi zaprezentowała kilka swoich urządzeń. Odwiedziło nas ponad 30 firm. Przedstawiliśmy ciekawe rozwiązania w tematyce wiercenia. Dziękujemy wszystkim starym jak i nowym klientom za odwiedzenie nas!

WIĘCEJ

1000 wiertarka w Polsce sprzedana

1000 wiertarka wielowrzecionowa Maggi trafia w ręce naszego Klienta z Polski! "Wiertarki wielowrzecionowe Maggi BS to podstawowe narzędzia pracy zakładów meblowych i fabryk w Polsce. Obecne modele jeszcze lepiej spełniają funkcję ergonomicznego i precyzyjnego narzędzia do produkcji mebli."  Miło nam poinformować, iż 1000 wiertarka...

WIĘCEJ

Dni Otwarte Lazzoni Group 2021 - Maggi

Wraz z firmą Lazzoni Group od 24 do 26 lutego 2021r. w magazynie Lazzoni Group  prezentowaliśmy nasze maszyny. Są to coroczne, największe międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego.  Odwiedzający nasze stoisko klienci mieli okazję przyjrzeć się z bliska szerokiej ofercie produktów. Podczas...

WIĘCEJ
poprzednia 1 2 następna